+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Yeni Misafir Soruları Forumunda Banka müsşeri numarası Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Banka müsşeri numarası
  finansbank internet bankacılıkta ki müşteri numarasını unuttum tekrar numaramı nasıl alabilirim müşteri hizmetlerini aradım ama bir türlü müşteri temsilcisine bağlanamadım..yardımınız için teşekürler. 2. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası aşağıda belirtilmiştir. Finansbank 7/24 müşteri danışma ve bilgilendirme hattıdır. Türkiye’ nin her ilinden bu numarayı arayarak müşteri hizmetlerine bağlanıp Finansbank ile ilgili bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

  Finansbank hizmet ve ürünleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi bankanın müşteri temsilcisine iletmeniz durumunda size yapmanız izlemeniz gereken yol ve bilgileri Finansbank müşteri hizmetlerindeki müşteri temsilcileri size aktaracakdır.

  Finansbank müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı ekstre bilgisi, kredi kartı borcunuzu, ev kredisi, konut ve gayrimenkul kredisi , araç kredisi, bireysel veya ticari kredileri, atm bilgileri, şube adresleri ve telefon bilgileri, şube kodları Finansbank kampanyaları, internet bankacılığı, şifre bilgileriniz, sağlık sigorta poliçeri, çalıntı veya kayıp kart bildirimi vb gibi . Finansbak sunduğu hizmetleri ve ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Finans bank telefon numarası, Finansbank müşteri hizmetleri tel no, Finansbank müşteri hizmetleri telefonu, Finansbank müşteri hizmetleri tel, Finansbank Bankası telefon numarası, Finansbank müşteri hizmetleri tel no bilgileri

  Finansbank'tan herhangi bir ürüne sahipseniz ve Bankacılık İşlemleri Sözleşmenizi imzaladıysanız, 7 gün 24 saat 444 0 900 e ulaşarak müşteri numarası ve şifrenizi alabilir, anında Finansbank müşteri danışmanlarından hizmet almaya başlayabilirsiniz.

  444 0 900 ü aramak ücretli mi? Cep telefonumdan nasıl arayabilirim? Yurt dışından nasıl arayabilirim?

  444 0 900 ile yapacağınız görüşmeler için sabit telefonlardan arama yaptığınızda şehir içi görüşme ücreti ödersiniz. Numara taşıma işlemlerinin hayata geçmesiyle birlikte artık cep telefonlarından alan kodu ile arama yapılabilecektir. Kullandığınız şebeke ve tarifenize göre ödenen tutar değişiklik gösterecektir. Yurt dışından yapacağınız aramalarda 0090 ve şubemizin bulunduğu herhangi bir ilin alan kodundan sonra 444 0 900 u tuşlamalısınız. (Örn: 009 0212 444 0 900)

  444 0 900 meşgul çaldığında başka bir şehir kodu ile arayabilir miyim?

  Özellikle büyük şehirlerde hatlarda yaşanan yoğunluk sebebiyle bekleme yaşanabilmektedir. Hatlar meşgul çaldığında başka bir şehir koduyla arayıp, Telefon Bankacılığı' na bu şekilde de bağlanabilirsiniz. Ancak bu durumda şehirlerarası konuşma ücreti ödenmesi gerekeceğinden, bulunduğunuz şehre en yakın şehir kodlarından aramanızı tavsiye ederiz.

  Adres Türkiye' nin tüm illerinden günün her saatı 444 0 900 numaralı danışma hattından bilgi alabilirsiniz
  İSTANBUL
  Telefon 444 0 900
  Web Adresi

+ Yorum Gönder