+ Yorum Gönder
Uydular ve Uydu Alıcıları ve Uydu Alıcıları Forumunda Güncel uydu keyleri : Ntv , Tv8 ve e2 şifreleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gölge
  Devamlı Üye

  Güncel uydu keyleri : Ntv , Tv8 ve e2 şifreleri
  Güncel uydu keyleri : Ntv , Tv8 ve e2 şifreleri

  Ntv, Tv8 ve e2 kanalları neden şifreli ? : Bu kanallar normalde şifresizdir. Ancak bu kanallarda yayınlanan bazı futbol ligleri Türkiye'ye yakın diğer ülkelerde paralı abonelik gerektirdiğinden uydudan gelen dijital yayınlar şifrelenmiştir.

  Key nedir ? : Key şifre demektir. Şifreli kanalları dijital uydu alıcınız aracılığı ile izleyebilmeniz için her kanala özel olarak düzenlenmiş bu keyleri cihazınızda uygun bölüme girmeniz gerekmektedir. Her marka cihazın her modeline farklı şekillerde key girilebilir.

  Key nasıl girilir ? : Uydu alıcınızın kumandasındaki "menü" tuşuna basınız. Menü içerisinde "Şifreleme Sistemi" , "Key Ayar" , "CAS" , "Cas Interface" , " Edit Keys" vs. gibi bir bölüm bulunması gerekmektedir. Bu bölümde farklı şifreleme sistemleri yer almaktadır. Bunlar "Viaccess" , "Nagravision" , "Biss" vs. olabilir. Ntv , Tv8 ve e2 kanallarının keyleri "Biss" şifreleme sistemine aittir.
 2. sazan
  Yeni Üye

  süper ya tşk arkadaşlar ellerine saglık klavyene saglık
 3. MEGASXL
  Devamlı Üye
  Güncel uydu keyleri : Ntv , Tv8 ve e2 şifreleri ile ilgili konu için alasayvan.net paylaşım için teşekürler
 4. gürkan4
  Yeni Üye
  hani göremedim yaaaa

+ Yorum Gönder


tv8 neden şifreli