+ Yorum Gönder
Türkiye Gezi Rehberi ve Türkiye Konaklama Rehberi Forumunda Çeşme’de Tatile Gidilecek Yerler Nelerdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Çeşme’de Tatile Gidilecek Yerler Nelerdir
  Çeşme’de Tatile Gidilecek Yerler


  İzmir’in en güzel ilçelerinden biri olan Çeşme’de bir çok plajda, tarihi yerde ya da yeşilin bol olduğu bir alanda tatil yapma imkanına sahipsiniz.
  Çeşme’de denizin tadını çıkarmak isteyenler için şiddetle Altınkum plajını tavsiye ediyoruz. Özellikle biraz soğuk sudan hoşlanan tatilcilerin Altınkum’un plajını ve denizini görmesini şiddetle öneririz.
  Ayrıca Çeşme, Sakız Adasına 8 mil uzaklıktadır. Tatilcilerin Çeşme’den Yunanistan’a ait olan Sakız Adasın’a gidip görmesi keyifli bir tatil geçirmesi için iyi bir fırsat olacaktır.
  Çeşme ve Sörf
  Türkiye’de sörf denilince ilk akla gelen yer kuşkusuz Çeşme’dir. Çeşme Alaçatı’da pek çok profesyonel sörfçü sörf yapmaktadır.
  Bunun ile birlikte eğer sörf yapmayı bilmiyor iseniz Çeşme Alaçatı’ya giderek sörf dersleri alarak sörf deneyiminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 2. Zahra
  Üye

  İzmir e bağlı olan Çeşme Batıdan ve Doğudan Ege Denizi ile çevrili bir ilçedir. Giritliler tarafından kurulmuş ve Tarihte ismi geçen oniki İyon Kolonisinden bir tanesidir. İç ve Dış Ekonomide Turizm bakımından ülkemizin sayılı ilçelerindendir ve Ekonomiyi Turizmi belirler.
+ Yorum Gönder