+ Yorum Gönder
GSM Programları ve Araçlar ve Telefon Özellikleri Forumunda Üç sim kartlı Türk malı cep telefonu TTN Konusunu Okuyorsunuz..
 1. chalo
  Üye

  Üç sim kartlı Türk malı cep telefonu TTN
  Üç sim kartlı Türk malı cep telefonu: TTN hakkında bilgi

  Arkadaşlar lütfen bana üç SIM kartlı Tüürk malı cep telefonu: TTN hakkında bir kaç bilgi yazar mısınız?

  Dünyanın ilk ve tek aynı anda aktif 3 sim kartlı telefon patentine sahip Türk markası TTN Mobile, cep telefonu pazarında, LG, Sony Ericsson'u geride bıraktı

  Farklı Faal Gurup, TTN Mobile markası ile cep telefonu pazarında Nokia ve Samsung'un arkasından Türkiye üçüncüsü oldu. TTN Mobile Pazarlama Direktörü Özlem Dağ, "Bir Türk firması ilk kez dünya liderleri arasında ipi göğüsledi ve şampiyonluk kürsüsünde yer aldı." dedi.

  Pazar araştırmaları alanında dünya lideri GFK'nin kasım ayı raporunda yer alan bilgiye göre TTN Mobile, Nokia ve Samsung'un arkasından sektör üçüncüsü oldu. Dual sim kategorisinde ise lider konuma yükseldi. Raporda ilk 5 şirket şöyle sıralandı: Nokia, Samsung, TTN Mobile, LG, Sony Ericsson.

  Özlem Dağ, rekabetin giderek kızıştığı Türkiye pazarında bu başarının son derece önemli olduğunu belirtti. Nokia ve Samsung gibi dünya devlerinin kapıştığı bir piyasada, ilk defa bir Türk markasının üst sıralarda yer almasının zorluğuna değindi. Dağ, "Bu başarının arkasında yatan neden dünya standartlarında teknoloji, tasarım, zengin ürün yelpazesi, satış öncesi ve sonrası verilen teknik desteğin yanı sıra Türk tüketicisinin ihtiyaç ve taleplerinin doğru tespit edilmesi, hem hayallerine hem de ihtiyaç ve beklentilerine cevap veren ürünlerin geliştirilerek hayat tarzına
  değer katılmasıdır." diye konuştu.

  TTN Mobile aynı zamanda dünyanın ilk ve tek aynı anda aktif 3 sim kartlı telefon patentine sahip Türk markası olma özelliğini de elinde bulunduruyor.
 2. Fatma
  Administrator

  3 sim kartı aynı anda çalışırmanın yanı sıra tv kanalarınıda ücretsiz izleyebilirsiniz. Genel olarak baktığımızda özelikleri gayet güzel bir telefon.
+ Yorum Gönder


türk malı cep telefonu,  türk malı cep telefonları