+ Yorum Gönder
Elektronik ve Teknoloji ve Teknoloji Dünyası Forumunda Facebooka Arkadaş Eklemek Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Facebooka Arkadaş Eklemek
  Facebooka Arkadaş Eklemek nasıldır


  Bilmelisiniz ki facebook insanların kendi yakınlarıyla arkadaşlarıyla sohbet edebilecekleri ve eğlenecekleri yerdir. Fakat bazıları tanımadığı herkesi ekler ve rahatsız eder işte bu durumda facebook size ekleme engeli koyar işi daha çok ilerletirseniz de hesabınız kapatılır. Bu yüzden tanımadığınız kişileri fazla eklemeyin aksi takdirde size de ekleme yasağı konar.
  Facebook‘un ana prensibi kişilerin arkadaşları, akrabaları, aile üyeleri ile irtibat halinde olup, yani kısaca sadece tanıdıkları insanlar ile Facebook üzerinden iletişim kurmalarıdır.

  Eğer tanımadığınız insanlara arkadaşlık isteği gönderirseniz, bu isteklerin çok büyük bir kısmı gönderdiğiniz kişiler tarafından kabul edilmeyecek ya da yanıtlanmayacaktır.  Bu ise Facebook tarafından fark edilir ve şüheli bulunur. Facebook‘un ana prensibi insanların birbirini rahatsız etmeden ve saygı çerçevesinde birbirleri ile iletişim halinde olmalarıdır. Tanımadığınız insanlara arkadaşlık isteği göndermeye devam etmeniz halinde, Facebook tarafından arkadaşlık isteği göndermeniz engellenmektedir. Facebook bu uygulamayı hesabınız için bir kaç günlüğüne engeller, bu süre zarfında arkadaşlık isteği göndermeyi bırakırsanız, Facebook koyduğu engeli kaldırır; ancak bu süre zarfında yine tanımadığınız insanlara arkadaşlık isteği göndermeyi denerseniz, hesabınız geçici olarak ya da tamamen kapatılabilir dahi. 2. AYFER
  Bayan Üye

  Facebook gibi sosyal medya hesaplarınız varsa ulaşmak istediğiniz kişinin telefon numarasından, e postasından veya isminden arama yaptırarak bu kişiye ulaşabilirsiniz.
+ Yorum Gönder