+ Yorum Gönder
Biyografi ve Sporcu Biyografileri Forumunda Carlos Tevez Biyografisi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. DereeN
  Devamlı Üye

  Carlos Tevez Biyografisi

  Carlos Tevez Biyografisi hayatı
  5 şubat 1984 tarihinde doğan Arjantinli futbolcu Carlos Tevez 1.66 boyundadır.

  1992 yılında Arjantin All Boys’da futbola başladı. 1996 yılında ise Boca Juniors’un altyapısına transfer oldu. İlk profesyonel maçına 2001 yılında çıktı. 2004′e kadar bu Boca Juniors takımında top koşturdu. 75 maçta 25 gol atarak dikkat çekti. 2004 yılında Brezilya’nın en güçlü kulüplerinden olan Corinthians’a transfer oldu. 38 maçta 25 gol atan Carlos Alberto Tévez (Yaralı Çocuk), Brezilyalı taraftarların gözdesi oldu. İngiltere basınında bir çok kez transfer haberi yapılan Tevez 2006 yılında sürpriz bir şekilde İngiltere Premier ligi takımlarından West Ham United’a transfer oldu. Bir yıl sonra ise Manchester United tarafından kiralandı.
 2. Ömer
  Devamlı Üye

  Arjantinli yıldız futbolcu 5 02 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir. Carlos Tevez ilk oynadığı takım Boca Juniors dur. Orda toplamda 4 sezon oynadı. Ardından Corinthiansa transfer oldu. Orda da 2 sezon oynadı.
  1 sezonda West Ham United da görev aldı. Orda kendi gösterdi ve yıldızlar arasına girdi.Manchester United da 2 sezon oynadıktan sonra genç yıldızı Manchester City transfer oldu. Orda toplamda 4 sezon oynadı.Simdiki günümüzde Juventus da kariyerini sürdürmektedir.
+ Yorum Gönder


carlos tevez,  tevez