+ Yorum Gönder
Sanatçılarımız ve Sinema Sanatçıları Forumunda Alişan - Kimdir Hangi dizilerde oynadı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mesport
  Moderators

  Alişan - Kimdir Hangi dizilerde oynadı
  Alişan Hayatı  Alişan Hayatı Hakkında Bilgi


  Doğum Yeri : Bingöl
  Doğum Tarihi : 19 Haziran 1976
  Eğitim : Lise
  Diziler : GoncaKaranfil , Cennet Mahallesi , Aşkına Eşkiya , Kurt Kapanı , Aynalı Tahir
  Detay : Müzik yeteneği, küçük yaşlarda ailesi tarafından anlaşıldı. Henüz iki yaşındayken, İbrahim Tatlısesin Sabuha, İzzet Altınmeşenin Maden Dağı adlı türkülerini ezbere okurdu. Okul yıllarında öğretmenleri ders arasında Alişana türkü söyletirlerdi. Bu, liseyi bitirene dek sürdü.

  Alişanın en büyük amacı pilot olmaktı ancak ÖSSden yeterli puanı kazanamayınca bu hayali suya düştü. Lise 1. sınıftayken, babasının maddi desteğiyle ilk kasetini yaptı. Ancak bunu, gerçek bir kaset çalışması olarak kabul etmiyor. Dedesi ve dayısının yakın dostu olan, Prestij Müzikin ortağı Hilmi Topaloğlu tarafından keşfedilen Alişan, daha sonra firmanın diğer ortakları Mahsun Kırmızıgül ve Burhan Aydemirin de desteğiyle ilk albümü Sana Bir Şey Olmasını 1997de piyasaya çıkardı. Albümün çıkış parçası Kralı Gelse adlı parçayla müzik dünyasında büyük yankı uyandırdı.
 2. Zeyneb
  Bayan Üye

  Alişan yıllardık müzik dünyasının başarılı isimlerindendir. Ayrıca rol aldığı dizilerde oldukça iyi performans gösteriyor, oynadığı dizilerin reytingi yüksek diziler. Bu aralar manken Çağla Şikel ile sabah programı sunuyor.
+ Yorum Gönder


alisan hangi dizilerde oynadi,  alişan oynadığı diziler,  alişanın oynadığı diziler,  alişanın dizileri,  alisanin oynadigi diziler,  alişan oynadığı filmler