+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Şifalı Bitkiler Forumunda Ürtiker İçin Bitkisel Çözüm Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatma
  Administrator

  Ürtiker İçin Bitkisel Çözüm
  Kurdeşen İçin Bitkisel Çözüm

  Ürtiker.jpg  1. Süpürge tohumu
  Önce tohumu blenderdan geçiriniz. Bir çay kaşığı tohumu havanda eziniz ve birkaç yudum suyla, sabah kahvaltısından yarım saat önce aç karnına yutunuz. Aynı şekilde, öğle yemeğinden ve akşam yemeğinden yarım saat önce aç karnına yutunuz. Bu doğal bitkiye vakumlu poşet bitine kadar devam ediniz.

  2. Melisa officinali 1.ve 2. Doğal bitkilerle beraber uygulanacak
  Kaynamış olan bir bardak (150-200 ml) klorsuz suyun içerisine 1 adet Melissa officinalis süzen poşet atınız. 8 dakika bekletiniz. 8.dakikadan sonra süzen poşeti çıkarınız. Ilıyınca her gün akşam yemeğinden iki saat sonra, paketler bitene kadar içiniz. Hiçbir şekilde damak tadına uygun olsun diye, içerisine şeker veya benzeri bir katkı maddesi ilave etmeyiniz. Her defasında taze hazırlanması şarttır.

  3. Süpürge tohumu (Birinci doğal bitkinizi tamamladıktan sonra üçüncü doğal bitkinize başlayınız.)
  Kaynamakta olan bir su bardağı klorsuz suya bir tatlı kaşığı bitkiden ilave ediniz ve ağzı kapalı olarak 4 dakika kısık ateşte demleyiniz. 4. dakikadan sonra ocaktan indiriniz ve ılımasını beklemeden süzünüz. Ilıyınca akşam yemeklerinden 15 dakika önce bir su bardağı içiniz. Bu küre vakumlu poşet bitine kadar devam ediniz. Hiçbir şekilde damak tadına uygun olsun diye, içerisine şeker veya benzeri bir katkı maddesi ilave etmeyiniz. Her defasında taze hazırlanması şarttır.
  İlk etapta 3 kür peşpeşe uygulanması gerekmektedir. Sonra ki dönemlerde şikayetin seyrine göre dönem dönem uygulanabilir.
  Bahsedilen bitkinin mutlaka kullanma talimatına uyulmalıdır. Damak tadına uygunluk sağlaması için herhangi bir tatlandırıcı madde (limon dahil )kesinlikle kullanılmamalıdır. 2. BANGÜ
  Bayan Üye

  doğada okadar çok bitki varki allaha şükür herşeyin hemen hemen dermanı var gibi fakat önemli olan dozunu ayarlamak ve gerektiği kadar kullanmaktır
+ Yorum Gönder