+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Şifalı Bitkiler Forumunda Epimedyumlu Macun Konusunu Okuyorsunuz..
 1. yekosan
  Yeni Üye

  Epimedyumlu Macun
  Epimedyumlu Macun Nedir?

  İçeriği Tamamen bitkisel olan themra epimedyumlu macunu erkeklerin yanı sıra bayanlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylı bu doğal afrodizyak kullanıldıktan 30-40 dakika sonra muhteşem etkisini göstermeye başlar. Themra epimedyumlu macun hiçbir kimyasal içermez, etkisini çabuk gösterir, en çok satan afrodizyak macunlarındandır, Erkek Bayan, Yaşlı-Genç herkez kullanabilir. Themra epimedium macun Cinsel Güç ve Cinsel İstek Artırıcıdır. Geciktirici etkisi ile Erken Boşalma problemlerine yardımcı olur.Themra Epimedyumlu Macun Vücuda Zindelik ve Kuvvet Verir, Sperm Yetersizliği Tedavisinde Yardımcı Sperm Kalitesini Artırıcıdır.
  epimedyumlu kapsül den ek olarak daha çabuk kana karışan bu macun Günlük hayatta enerji sıkıntısı çeken, halsizlik, yorgunluk gibi şikayetleri olan insanlara tavsiye edilir.Themra Epimedyumlu Macun ayrıca hafızayı güçlendirir.

  İÇERİĞİ:

  Bal, Dut Şurubu, Glikoz Şurubu, Polen, Soya Unu, epimedium , Keçi Boynuzu, Yulaf, Zencefil, Havlıcan, Tarçın, Lepidyum, American Ginseng, Isırgan Otu, Sibirya, Ginsengi, Ginkgo Biloba, Ginseng, Bal Kabağı, Demirdikeni, Kola Bitkisi, Doğala Özdeş Aroma (Vanilya), Arı Sütü  Hakkında Kısaca Yazılar

 2. Fatma
  Administrator

  Dut ağaçları çoğunlukla yapraklarını dökerler. Beyaz dutun yaprakları insanda idrar söktürücü bir tesir yapar. Dut meyvesinin Ömrü kısa, saklama koşulları özen isteyen bu narin meyve gövdesiyle saz olup türkülerde dile gelirken, yaprağıyla da sağlık çaylarına hayat verir.
+ Yorum Gönder


epimedyumlu macun zararları