+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Şifalı Bitkiler Forumunda Ballı Kudret Narı Macunu Faydaları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Forumacil
  Devamlı Üye

  Ballı Kudret Narı Macunu Faydaları
  Ballı Kudret Narı Macunu nedir?

  Arkadaşlar hemen bana ballı kudret narı macunu hakkında bir kaç bilgi verebilir misiniz?

  Hindistanda özel şartlarda yetiştirilen ve özel olarak toplanan Kudret Narı parçalı yapraklı, tırmanıcı, otsu bitkidir. Sarı çiçekler açıp turuncu-sarı renkli meyveler vermektedir. Meyveleri oldukça acı bir tada sahiptir.


  Kudret narı macunu, sığala yağı, papatya, meyan kökü, fesleğen, hatmi yaprağı, bal, maltoz, kantaron, polen, propolis ve oğulotu ile zenginleştirilmiştir. İçeriğinde bulunan propolis, işçi arıların bitkilerin filiz ve tomurcuklarından topladığı,enzimlerle biyokimyasal degişikliğe uğratarak oluşturdukları, kaynağına bağlı olmak üzere 150-200 farklı bileşiğe sahip, yapışkan, organik bir maddedir.


  Aksuvital Kudret narı macununu, yemekten 15 dk. önce sabah ve akşam 1 tatlı kaşığı alınması tavsiye edilir.
 2. CAVİDAN
  Devamlı Üye

  Kudret narı, uzun süredir çeşitli Asya ve Afrika ülkelerinde bitkisel ilaç olarak kullanılmaktadır. Mideye iyi gelir: Kudret narı mide bağırsak rahatsızlıklarında ilk akla gelen besinlerdendir. Ayrıca kusret narı Yaraların çabuk iyileşmesinde ve çabuk kapanmasında etkilidir.
 3. Seyran
  Devamlı Üye
  ballı kudret narı macunu farklı bir ülkede yetişir.mideye iyi gelen bir besindir.yemekten bir on on beş dakika önce yenmesinde ve sabahları , akşamları bir tatlı kaşığı alınırsa çok faydası görülür.
+ Yorum Gönder


aksu vital kudret narı macunu faydaları