+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Şifalı Bitkiler Forumunda Hastalıklara Karşı Ballı Zencefil ve Bitkisel Konusunu Okuyorsunuz..
 1. NAZLI
  Bayan Üye

  Hastalıklara Karşı Ballı Zencefil ve Bitkisel
  Ballı Zencefil Hakkında bilgi?


  Awe-Cemre sağlıklı yaşamanın ve bitkisel ürünlerin kıymetini bilenlere desteğini sürdürmeye devam ediyor.


  ball-zencefil.jpg

  Awe-Cemre Ballı Zencefil
  Öksürük,bronşit ve Antiseptik etkisi sayesinde,mide ve bağırsak enfeksiyonlarına ve yolculuklardaki mide bulantılarına karşı yardımcı olan ballı zencefil günde bir kaç kez kullanılabilir. İştah problemi, kabızlık sorunu, hafızanın güçlendirilmesi,ilaçların yan etkilerini azaltma, erkeklerde sperm artırma gibi yararları da vardır.


  Nasıl tüketilmeli?
  Sabah, öğle, akşam yemekten ve yatmadan önce 1 çay kaşığı alınması tavsiye olunur.

  Fiyatı 12 TL

  Awe-Cemre Ballı Bitkisel
  Bal, zencefil, polen, çörek otu, zerdeçal, üzerlik, ısırgan tohumu, menengiç, keten tohumu, turp tohumu bitkilerinin ideal oranlarda karışımıyla hazırlanmış olan doğal bir besin kaynağı.. Doğa ballı bitkisel karışımdan günde 2-3 kez alındığında olumlu etkilerini görebilmek mümkün. Solunum yolları dışında sindirim problemleri yaşayan kişiler de bu bitkilerin yer aldığı Doğa Ballı bitkisel karışımı denediklerinde rahatladıklarını hissedebilecekler. Antiseptik etkisi sayesinde, mideye, bağırsak enfeksiyonlarına da yarar sağlayabilen bir ürün…

  Nasıl tüketimeli?
  Sabah, öğle, akşam yemekten ve yatmadan önce 1 çay kaşığı alınması tavsiye olunur.

  Fiyatı 16 TL

 2. Zarafet
  Üye

  Özellikle sindirime iyi gelen zencefil çayı zayıflamaya yardımcı olur. Boğaz ağrılarını ve şişkinliklerini geçirmede de zencefil çok yararlıdır. Zencefil, mide bulantısı, şişkinlik için oldukça faydalıdır.
 3. Fatma
  Administrator
  Zencefil ve bal ikisi de çok sağlıklı ve şifa küpü besinlerdir. Hem zencefil hemde bal ayrı ayrıda kullanılır karışım halinde de kullanılır. Zencefil soğuk algınlığında çayı demleyip bir tatlı kaşığı bal ile tüketebilirsiniz.
+ Yorum Gönder