+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Özlem Sözleri Forumunda ihanet mesajları ihanet yazıları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  ihanet mesajları ihanet yazıları
  İhanet mesajları ihanet msjları


  ihanetin bedeli bir damla gözyaşımıydı, ihanetin bedeli senelerimi boşuna harcamakmıydı, lanet olsun sana yazıklar olsun sana verdiğim aşk'a.


  yarınlarımı sana yazmışken, sen yarınlarımı bitirdin, hayatımı sana adamışken sen hayatımı bitirdin, garip kalbimi sana feda etmişken sen kalbimi parçaladın yazıklar olsun sana!!!


  umut besledim içimde belki seversin diye, bekledim seni belki benim olursun diye, ihanetini izledim sessizce gözyaşları içinde..


  Saf Temiz kalbimle geldim Sana, Hep Güldüm Yalanlarına, Sevmiştim Seni Delice, Bitirdin beni Şerefsizce, Lanet olsun Sana Lanet olsun yalan Sevgine..


  Çekip Gitsemde Adın gitmez Aklımdan, Vursanda beni unutmaz bu beden seni asla, ihanetin öldürsede beni adını kalbimden silemeyecek asla..


  Yazık Ettik Kendimize, Kandırdık Birbirimizi her Seferinde, Sahte Bakışlarla Oynadık Bu Oyunu Seninle, ihanetinin Acısı Vurdu Beni yeterince..


  Ellerim tutmaz oldu, Gözlerim Görmez Oldu, Aldığım Nefes beni Boğdu Her Adını Andığımda ihanetin vurdu beni her defasında


  Gençliğimi Aldın Benden, Umutlarımı Kopardın içimden, Sana Olan Güvenimi aldın benden, ben kendimden geçtim ben ihanetinin yüzünden ölümü seçtim..


  Uzaklardasın şimdi, seviyorsun başka birini, bana aşkım dediğin gibi tüketiyorsun sevdiğine aşk sözlerini, ben ağlıyorum sensizim ve ihantini çekiyorum sevgisizim..


  Bitirdin beni bitirdin umutlarımı, bitirdin sevgimi, bitirdin içimdeki yaşama sevgisini, ve bitirdin sana olan saflığımı sen bende bittin ama ben sende bitmeyeceğim ihanetini ödeyeceksin.


  Yaşamak istedim seninle bir ömür boyu, severek ölmek istedim yanında huzur dolu, ihanetinle ölmek istemedim gerçek oldu..


  Sevmeseydim Senin gibi Zalimi, Sevmeseydim Senin Gibi Serseriyi, Sevmeseydim Senin Gibi Yalan Kokan Sevgiliyi, ihaneti anlarmıydım ?


  Zararı kendine yaptın, ihaneti aklıma yazdım, beni aldattın, sen sadece benim için bir yalandın


  Ne Sözler verdik, ne yeminler ettik, ne günler geçirdik, hepsi yalanmış hepsi ihanetinin gölgesinde saklanan yalanlarmış yalancı sevgili..


  her şarkıda seni hatırlasamda, her şiirde adın aklımda olsada, her yıldıza baktığımda gözlerini hatırlasamda, ihanetin yıktı beni bitirdi içimdeki sevgini..


  Seninle gezdiğimiz yerlerde gezerken aglarım usulca, hayal ederim güzel günleri dalarım uzaklara, ihanetin gelir aklıma silerim seni aklımdan her defasında..


  Seni Deli gibi severken bu ihanet niye? Sana Gülerken Bu Sahte Sözlerinin Anlamı ne? Madem ihanet Edicektin, hayatındaki Doğrun Ne? Sende yalansın Anladım Bunu Güzelce..


  Umutsuz yarınlarımın Güneşsiz Sabahı Oldun, Sen Yaşama Sebebim Değil Hüzün Çüçeği Oldun hayatıma ihanetinin bıraktığı Gözyaşlarıyla Bıraktın Beni Bir Başıma..


  Sensiz unutmak Zor olasada sileceğim Aklımdan, Seni içimden Atmak Zor olsada ihanetini Hatırlayacağım Her Defasında


  Sigaramın Dumanı Delicesine bedenimin içinde Dolaşırken Her çektiğim Nefeste İhanetini Bastırmaya Çalışıyorum, Yazıklar Olsun Sana Verdiğim Aşk'a.


  Butun Dileklerim Senin içindi bir zamanlar, şimdi ise bütün beddularım senin için yankılanıyor boş odamda, yazıklar olsun sana verdiğim zamana..


  Eski Anıları Hatırladıkça Hafif bir tebessüm ile anıyorum adını ve sonra ihanetin geliyor aklıma gözyaşlarımla unutmaya çalışıyorum bana dediklerini..


  Her Mevsimi Seninle ilkbaharım gibi yaşarken ihanetinle yaşadığım en güzel zamanlarımı kara kışlara çevirdin, ihanetinin rüzgarı vurdu bedenimi ürkek yaşamayı öğretti bana..


  Kokun Sinmiş Bedenime her nefesimde hatırluyorum Mazimizi, O bakışların Aklımdan gitmiyor her aklıma geldiğinde ağlıyorum ihanetinin acısını çekiyorum..


  Sen Canımda Cananımken Bıraktın Ellerimi, Sen hayatımda Yaşama Sevinciyken hep yolunu gözledim, Hep Sen Sen Derken, Sen Yalanlarınla ihanetinle sahte gülüşlerinle bitirdin beni..


  Bumuydu Senin sevgin ? Bumuydu Bana Verdigin Sözlerin? Hani Nerdesin Nerde? Sende Bir ihanetin içinde Kaybettin Kendini Sahte Sevgili..


  Gözlerim Seni beklerken, bedenim Bakışlarınla hayata Meydan Okurken, Sözlerinle Korkmadan Adım Atarken, İhanetinin Duvarına Çarptım Ansızın..


  hep Seni Aradım, Kaybolmuş yarınlarımda, hep Seni bekledim Umutsuz Yollarda, ve sen ihaneti seçtin bana çıkan her yolda


  ihanetini yazdım beynime, senin adını aklımdan değil dünyamdan çıkardım bunu unutma! ihanetinin bedeli sana KDV olarak bir gün mutlaka geri dönecektir..


  Yaramaz Anlarımn Yaramaz insanıymışsın Geçde Olsa ihanetinle Fark Ettim, Sen Hayatı Yalanlar içinde yaşarken Ben Doğrularımı Bulmuş Olacağım


  kalbime Söz geçirsemde Gözlerime Gözyaşlarıma Söz Geçiremiyorum, Kendimi Tutsamda ihanetin Çığlıklarının içimde Yankılanmasını Tutamıyorum bitirdin beni bitirdin içimdeki insan sevgisini.
 2. sonyol
  Yeni Üye

  İhanet yazıları

  Şimdi sesizce git, sakın konuşma benle,sigaramın dumanı nasıl gidiyorsa sen de öyle sessizce nere gidersen git işte kadın…

  Bakma bana öyle bir katilin kurbanına baktığı gibi.Sana dair ben de ne varsa lütfen hepsini al ve git…

  Sus tek bir harf bile söylemeden,ağzını açmadan git işte…

  Bir dakika dur benden aldıklarını vereyim sana öyle git,Şimdi bir adım yaklaş

  Bak bu senin benden aldığın gençliğim alsana alamıyorsun dimi?

  Bu giderken bıraktığın yüreğim aç avuçlarını tut yüreğimi,tutsana tutamıyorsun dimi,sen ancak kendi ayarında ki yüreksiz yürekleri tutabilirsin…

  Bak bu bana ihanetinden sonra bıraktığın gözyaşım,sen de olmayan şey,oysa sana borç verebilirdim be kadın…

  Bak bu da ızdırabında kalan acı ve sancılarım,yani sen de gramı olmayan şey….

  Yaklaş bir adım daha bitmedi henüz benden aldıkların senin kuzum…

  Bu da senden sonra her gece kanayan kalbim,kalpsizin biliyorum,kanamasını hissedecek histe yok sen de be kadın….

  O dilinde düşürmediğiniz aşk varya aşk,anladım ki senin gibi kızların çiğneyip atıkları çikletten ibaretmiş,yakışmıyor sana ve senin gibi başımıza bela olanlara….
  Yazıklar olsun uğruna yazılan şiirlere,hecelere,cümlelere, ve bize yazıklar olsun seni yazan kalemime,her gece saat 12 de gözüme girmeyen uykuma velhasıl kısacık bende ki sana yazıklar olsun.

  Bu gece bu cümleler sana kurşun gibi gelecek,üzgünüm ama vurulacaksın hemde tam onikiden….

  Sen çok güzel hayvan taklidini yapardın dimi her ne kadar o zamanlar ben anlamazdım,şimdi anlıyorum bu gayretlerini,şimdi kendini daha da geliştirmişsin,biraz daha gayret kadın sonun da muradına erecek ve sen bu satırlardan kurtulacaksın! ! ! !

  Kızma bana sana hala insan muamelesi yapabiliyorum,kıyamıyorum sana….

  Şunu da unutma herkesin yaptığı kar kalsa senin ki kalmayacak hanımefendi….

  Tarih seni ihanet edenlerin,beni de vefalıların listesine yazacak şüphen mi var,soyunuzla baş edecek yüreğe sahibim ben ama siz başharfimle bile mücadele etmeyecek kadar korkaksınız….

  Seni herkes tanıyacak gördüğün olmayacak bildiğin dünya,,koşaçaksın,ardına bile bakmadan herkesten,her şeyden kaçarak uzaklaşmak isteyeceksin.

  Çünkü seni teselli edecek ne bir yürek ne de başını dayayacak bir dost bulacaksın,sende yaralanacaksın de sen de aklın fikrin darmadağan olacak,Gönül ahalaşacaksın,ölümü düşüneceksin ama o da yüreklilerin işi olduğu için başaramayacaksın.

  Aklında beynin de fikrin de zikrin de ben olacağım,neden ben diye başını duvarlara vuracağın gün de gelecek…bekle ve gör…

  Bunca yıldır böylesine mektub okumayacaksın,üzgünüm ama canın acıyacak,kalbin yerinden fışkıracak,hiçbir tabib seni iyileştiremiyecek,Her cümle kelime hece harf seni sana anlatacak,o yumuk gözlerin katranlaşacak dengeni kaybedecek düşeceksin kadın düşeceksin…Kaçışlarında çare olmayacak,

  Yine belki rol oynamaya kalkışacaksın,başrol de kendin olduğunu düşünecek egoist ruhunu tatmin etmeye kalkacaksın ama gerçeğin ta kendisiyle karşılaşınca,kendinden bile nefret edeceksin,

  Bak dinle gittiğin hiçbir pisikolog seni tedavi etmeyecek,Hiçbir doktor sana reçete yazmayacak,hiçbir gönül seni anlamayacak tanımayacak batacaksın gülüm batacaksın….

  O dilinde düşürmediğin aşk bile sana meydan okuyacak,ihanet edene kendi silahıyla vuracak yine yaralanacaksın….Konyalısın dimi aklına Mevlana gelecek ve “ ne olursan ol yine gel sözü gelecek” senin nasıl bir melek yüzlü ş….. olduğunu anlayınca “önce insan ol da öyle gel diyecek,seni kapısından bile geçirmeyecek….

  Hiçbir kutsal kitap seni kendi mensubu olarak tanımayacak,Hiçbir mümin seni hayırla anmayacak,Hiçbir imam cenazeni yıkamayacak,öz anan seni doğurduğu için kahrolacak,,sana sırf ALLAH şahit ki onun emanetisin diye dokunmadığım efendimiz bile sahip çıkmayacak,merhamet etmediğinden merhamet de görmeyeceksin….

  Seni herkes tanıyacak,sokağa çıkamayacak, dört duvar bile sana düşman kesilecek….

  Allah ı şahit koşup sonra da sözün de durmadığın için Allahım sana kendisini öyle bir hatırlatacak ki… Allahsız dediğimde zoruna gitmeyecektiiALLAH ın selamını almayan ALLAH sıza bilmem ki ne denir? .

  Kıblegayın bile şaşacak kadın senin….

  Hiçbir şair senin adının geçtiği şiir yazmayacak,Hiçbir alim senin gibi melek yüzlü bir dişi ş….. olduğunu düşünmeyecek,Hiçbir cani senin gibi bir caniye rastlamadığı için şükredecek, Hiçbir Türk ailesi kendi dillerin de başka bir dil de olmayan senin o Lanetlenmis G …. İsmini koymayacak,

  Bütün çoçuklar seni görünce ağlayacak,bütün gençler senin ismin duyunca basacak küfrü,Bütün yaşlılar sana beduua edecek,bütün masumların ahını alacaksın sen sen….

  Eline aldığın silah namluyu sana çevirecek,gitmek istediğin orman sen gelme diye yanacak,deniz coşacak,Gittiğin hastane hemen karantinaya alınacak,gittiğin okul bile edebiyat ismini senden sonra edepsiz yata çevirecek,dillere düşeceksin,alem seni konuşacak,ünleneceksin….

  Millet konyanın mevlanası var derlerse bir de firavunu bile kıskandıran lanetlenmiş g….. lü var diyecek ve sen de tarihe geçeksin…. Sen aziz şehride kirleteceksin….

  Velhasıl G…. Sen sana yazacağım seni her kes tanıyacak,mektubunu sabırsızlıkla bekle,seni bu sefer herkes tanıyacak,noktalar dolacak,şeceren meydana çıkacak bekle ve gör….

  Ben her şeyimle seslenirim sana mekan zaman fark etmez….Şimdi ben konuşuyorum,amacaım seni kırmak üzmek değil,düşmene gönlüm razı değilken düşeceksin sen….  Bak kadın sana son kez her şey bitmeden aslan gibi ayaktayken sözümü dinle,ya söz dinleyecek ebediyen azize kalacaksın yada… Allahsız olarak yaşamaya mahkum olacaksın
  Karar senin.
  Cuma Köse

+ Yorum Gönder