+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Özel Dershaneler Forumunda ABC Dergisi Dershanesi,ABC Dergisi Dershanesi Hakkında Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  ABC Dergisi Dershanesi,ABC Dergisi Dershanesi Hakkında
  ABC Dergisi Dershanesi Hakkında


  Çeyrek asrı geride bırakan abc nereye koşuyor. ABC Şirketler gurubu olarak çeyrek asırdır eğitime hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.
  Kurulduğundan bugüne daima kaliteyi ve mükemmelliği esas alan abc, küçük bir odada matbaacılık hayatına başladı.Oda küçük tü ancak hedefler büyüktü. Ne yapılması gerekiyorsa titizlikle, özveriyle ve dürüstlükle yaparak bu günlere ulaştı.
  ŞİRKET BİNAMIZ
  30 m2 yarım odada başlayan şirketimiz. Şu anda toplam 10.000 m2 binası ile Ankaranın en büyük matbaa kompleksine sahiptir.
  Binanın tamamı çelik kontstirüksiyon olarak tasarlanmış olup, tüm ileri teknolojiler bir arada kullanılmıştır.
  Binamız özellikleri ile mühendislik fakültelerinde öğrencilere ders olarak okutturulmaktadır.
  GENEL MÜDÜRÜMÜZ
  Genel Müdürümüz Sayın Hasan BAKIR, Ankara Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi mezunu Coğrafyacı ve alanında uzman işletmecidir. İşe yalnızca daktilosu, bir de raphido uçlu kalemi ile başladı. Yaptığı her hizmette daima kalite ve mükemmelliği esas alarak, topluma çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba göstererek Kurumsal amaç ve hedeflerini daima kişisel amaç ve hedeflerinden üstün tutarak, ticari ahlak, adalet, doğruluğun bütünlüğüne inanarak çalışmayı kendisine amaç edinmiştir.

  ŞİRKETLER GRUBU
  Bünyesinde;
  -ABC Matbaacılık Sanayi Ticaret Sanayi Ltd. Şti.
  -ABC Yayıncılık ve Eğitim Hizmetleri San.ve Tic. Ltd. Şti.
  -ABC Dergisi Dershaneleri ve ABC Dershaneleri franchising sistem sahibi
  -Hayatın abc'si eğitim popüler kültür dergisi ile
  4 farklı alanda hizmet vermeye devam etmektedir.
  ABC matbaacılık Sanayi ldt şti. Matbaacılık hizmetlerinin yanı sıra Yayıncılıkta Türkiyenin Lider kuruluşlarından birisidir.
  Türkiye genelinde kayıtlı 1800 dershanenin 600üne , Devlet ve özel okullara, vakıflara, derneklere ve kitapevlerine yayın hazırlayıp basılmış olarak verebilme kapasitesine sahip tek kuruluştur.

  Eğitim alanında öncü abc, güvenilirliği ve hizmetleri ile merkezi Ankara da olmak üzere, 100e yakın ABC Dergisi Dershanesi Şubesine isim hakkı vermiştir.
  Toplam kalite
  Toplam kaliteye olan inancı ile 2000 yılında ISO 9001 kalite belgesini almaya hak kazanmıştır.
  Yayın Hazırlıkları
  ABC alanında uzman öğretmenler ve bilim kurulu tarafından hazırlanan yayınlarını , müşteri temsilcileri ve bölge satış temsilcileri, bayiler, dersaneler, kitapevleri aracılığı ile Tüm Türkiye ve Kıbrısta öğrenci ve öğretmenlere ulaştırmaktadır.

  Baskı öncesi
  Baskı öncesi hizmetlerinde asıl önemli olan şey, tasarım aşamasından çok önce ürünü veya hizmeti tanımak, beklentileri algılamak; ürünün veya hizmetin üretilmesinde katlanılan maliyetleri göz ardı etmeden en etkin ve en rasyonel çözümleri üretebilmektir.
  Matbacılığın yanı sıra eğitim psikolojisinide düşünerek yaratıcılık, sanat ve tecrübelerimizi de işimize yansıtmaktayız.
  Dizgi, grafik, film çıkışı, tasarım,kalıp görsel orjinallerin taranması, düzenleme, kağıda göre baskının yapılması baskı öncesi çalışmalardır. Baskıya kadar olan bu kısımda üretimin hatasız olabilmesi için tecrübe ve titizlik gerekmektedir.

  Baskı
  Baskı hizmetleri matbaamızda kesintisiz 24 saat devam etmektedir.
  Baskı, yüzey koruma, katlama, kırım, robot ile kapak takma, tel dikiş, spiral, dikiş, kesim tutkal, shiling (Şling) vb tekniklerin tümü matbaamızın sahip olduğu özelliklerdir.

  Yenilik ve Değişim
  Teknoloji de ve Eğitim sistemindeki değişimleri gün gün takip ederek etik kurallar çevresinden tüm değişikliklere hızla uyum sağlayabilen ekip ruhuna sahip çalışmaktan üretmekten zevk alan personel ile çalışmak gurumuzdur.

  Hedefler
  Dershane ve okullara yönelik yardımcı kaynak hazırlığının yanı sıra , Kısa süreli hedefleri arasında ders kitabı hazırlamak, Okul öncesi yayın ve hikaye kitapları yayınlamak , Uzun süreli hedefler arasında ise uluslararası düzeyde yayın yapmak, dünya yayıncılar birliğine üye olmak ve adını eğitim yayınlarında kalite olarak duyurmak yer almaktadır.

 2. Acil

  ABC Dergisi Dershanesi,ABC Dergisi Dershanesi Hakkında isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder