+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve Oyun Tanıtımları Forumunda Metin2 At bilgi Klavuzu Nedir Hakkında Bilgi Normal Zırhlı Asker Metin2 Hile Konusunu Okuyorsunuz..
 1. RüzgarGülü
  Devamlı Üye

  Metin2 At bilgi Klavuzu Nedir Hakkında Bilgi Normal Zırhlı Asker Metin2 Hile
  Metin2 At bilgi Klavuzu Nedir Hakkında Bilgi Normal Zırhlı Asker Metin2 Hile


  tür at sınıfımız bulunmaktadır.

  Normal At (1. - 10. seviyeler)
  Zırhlı At (11. - 20. seviyeler)
  Asker At (21. - 30. seviyeler)

  Atlarımızın standart rengi beyazdır, lonca üyelerinin kahverengi, lonca başkanlarının ise siyahtır.

  Normal At : 1-10 seviye arası at türüdür. Samanla beslenirler.Saldırı yönünden hiçbir özellikleri yoktur.Sadece ulaşım amaçlıdır.Dayanıklılığı zayıftır, sürekli üstünde durulduğunda at bir süre sonra yorulur ve sizi üzerinden atarak dinlenir.Dinlenme sürecini hızlandırmak için atı gönderebilirsiniz.Ölmüş atı tekrar canlandırmak için Kolay Maymun Zindanı Bitkisi kullanılır.


  Zırhlı At : 11-20 seviye arası at türüdür.Havuçla beslenirler.Saldırı olarak sadece sabit durumdayken atak yapabilirsiniz.Normal Ata oranla daha dayanıklıdır, aynı şekil yorulduğunda sizi üzerinden atar ve dinlenmeye geçer.Dinlenme sürecini hızlandırmak için atı gönderebilirsiniz.Ölmüş atı tekrar canlandırmak için Normal Maymun Zindanı Bitkisi kullanılır.

  Metin2 At bilgi Klavuzu.jpg

  Asker At : 21-30 seviye arası at türüdür.Kırmızı Ginseng ile beslenirler.Dayanıklılığı oldukça yüksektir (hiç yorulmaz denilebilir.).Ölmüş atı tekrar canlandırmak için Zor Maymun Zindanı Bitkisi kullanılır.  Saldırı yönünden gelişmiştir.3 adet saldırı yeteneği bulunmaktadır.

  At Yürüyüşü
  At Üzerinde Saldırı
  Güç Dalgası

  At Hamlesi: Atla birlikte rakibe hamle yapma yeteneğidir.2-3 sn. kadar sersemletme özelliği vardır.


  At Üzerinde Saldırı : Saldırıya maruz kaldığınızda size saldıranlar arasından kılıç sallayarak sıyrılmanızı sağlar.  Güç Dalgası : Aynı anda birden fazla hedefe saldırı yapmanızı sağlar.  basit hile, bedava char, çalışmayan hileleri çalıştırma, çalışmayan hileleri çalıştırma programı, ko beles char, metin 2, metin 2 hile, metin 2 multi hack, metin 2 şifreleri, Metin2, metin2 bedava üyelik, metin2 beles char, metin2 beles char nasıl alınır, metin2 beles üyelik, metin2 en basit hile, metin2 en kolay hile, metin2 güzel hile, metin2 hile, metin2 indir, metin2 multi hack, metin2 nasıl açılır, metin2 nasıl oynanır, metin2 şifreleri, metin2de çalışmayan hileler, metin2de çalışmayan hileleri çalıştır, multi hack, multihack.. 2. Acil

  Metin2 At bilgi Klavuzu Nedir Hakkında Bilgi Normal Zırhlı Asker Metin2 Hile isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


metin2 at dayanıklılığı,  at dayanıklılığı metin2