+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Network & İnternet Forumunda Facebook a Nasıl Video Yüklenir , Facebooka Video Yükleme Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Facebook a Nasıl Video Yüklenir , Facebooka Video Yükleme

  Facebook'a Nasıl Video Yükleyebiliriz?

  Hiç zorlanmadan yükleyeceksiniz. Mesela youtubeden bir video beğendiniz ve facebooka eklemek istiyorsunuz ya da bilgisayarınızda bir video var onu yüklemek istiyorsunuz. Önce youtube videolarını facebooka nasıl yukleriz ondan bahsedelim.
  Önce youtubeden videomuzu begeniyoruz. Video sayfasında sağda URL yazan kısımdaki adresi kopyalıyoruz ve www.catchyoutube.com adresindeki url yazan kısma yapıştırıyoruz, orada mpg nin seçili olmasına dikkat edelim.
  Ettik, ve alttaki convert&download tusuna basıyoruz. Biraz bekledikten sonra download tusu çıkıyor, tıkladıgımızda bilgisayarımıza get_video.mpg diye bir dosya inecek işte bu youtubedeki video. Şimdi bu bilgisayarımızdaki videoyu nasıl facebooka yukleyeceğiz, facebook hesabımıza giriyoruz, sağda üstte bir kamera şekli var adresi şu http://www.facebook.com/video/?ref=sb tıklıyoruz ve video sayfamıza geldik. Orada +Yükle yazıyor.
  O tuşa tıklıyoruz, tıkladık. Bilgisayarından bir video dosyası seç. ve Seç tuşu çıktı. Seç tuşuna bastığımızda karşımıza bi pencere açılacak ve bilgisayardaki dosyalarımızı goreceğiz, oradan yüklemek istediğimiz video dosyasını seçiyoruz ve aç diyoruz, bir şerit çıkacak daha sonra, burada dosyanın ne kadarının yüklendiğini ve ne kadar süre kaldıgını göreceğiz. Neyse seçtik, 3-4 saniye sonra Adı ve açıklama yazan yerler gelecek,videonun adını ve isteğimize göre açıklamasını yazıyoruz. Kaydet diyoruz.
  Bekliyoruz biraz, dolma çubugu ilerlemiyor gibi gorunuyor ama sakın durdurmayın, o ilerliyor kendi kendine bir süre sonra en fazla 10dk video yükleniyor ve karşımıza şöyle bir yazı cıkıyor. Video işlendiğinde haber et diyor. Gerek yok ona tıklamıyoruz. O sayfa geldikten 3-4 saniye sonra videomuz paylaşıma hazır halde olacaktır. 2. Ziyaretçi

  Bilguseyarden yuklucem ama o aadrese tikliom kaldurilmis ole bi sayfa yok dio
 3. Fatma
  Administrator
  Bilguseyarden yuklucem ama o aadrese tikliom kaldurilmis ole bi sayfa yok dio
  facebookta zaten video yükle seçeneği var kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.
+ Yorum Gönder


facebook video yükleme,  facebooka video yükleme,  telefondan facebooka video yükleme,  facebooka video nasıl yüklenir,  face video yükleme,  faceye video atma