+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Microsoft & Google Forumunda Web siteye twitter takip et butonu nasıl eklenir? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Web siteye twitter takip et butonu nasıl eklenir?

  Web siteye twitter takip et butonunu ekleme yolu

  Öncelikle bu butonun ne işe yaradığına bakalım.
  Bu tür butonlar site, uygulama ve oyunların yaygınlaşmasında çok önemli rol oynar ve bir site, uygulama ve oyunun hesaplarıyla bağlantılı olması da gayet önemli ki bu bizim normal sosyal paylaşım hesaplarımız için bile güzel bir şeyken orada kesinlikle olmalı


  Eğer bir web siteniz var ise web sitenize ait bir facebook ve twitter hesabı açmışsınızdır. Peki bu açtığınız twitter hesabını sitemize nasıl ekleriz?

  1. Twitter düğmeleri yazan yazının altındaki “Takip Et” seçeneğini işaretliyoruz.

  2. Kullanıcı bölümüne sitenizin twitter url’sini yazıyorsunuz. Büyük buton’a tıklayarak takip et butonunu büyütebilirsiniz.

  3. Ve son Olarak yukarıda renkli kalem ile çizilmiş yerin üstündeki kodu kopyalıyoruz. Eğer wordpress bir siteniz var ise header.php veya footer.php’ye ekleyebilirsiniz. Veya index.php’ye (Anasayfa) ekleyebilirsiniz.

  Takip et bonu genelde sitenizin twitter hesabı olduğunu ziyaretçilerinizin farketmesi ve takip etmesi içindir. Haber sayfalarının altına genelde konulmaz. Haber sayfalarının altına Twitter paylaş butonu ekliyoruz. Aşağıdaki konuyu tıklayıp sitenize twitter paylaş butonu ekleyebilirsiniz.
 2. Gamze
  Devamlı Üye

  Web sitemize twitter takip butonu eklemek kolay sadece talimatları düzgün bir şekilde yaparsak kolaylıkla sitemize eklemiş oluruz.Bu hem sitemizin takip sayısını artırır.
+ Yorum Gönder