+ Yorum Gönder
Bölge bölge Türkiye ve İç Anadolu Bölgesi Forumunda Ankara Altınpark ve Aoç Hakkında Kısaca Bilgiler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Ankara Altınpark ve Aoç Hakkında Kısaca Bilgiler
  Altınpark ve Aoç

  Aydınlıkevler'de bulunan 640 bin metrekarelik alana yayılan Altınpark da hafta sonları Ankaralıların en sık uğradığı yerlerden. Park alanında Uluslararası Fuar Merkezi, bilim merkezi, kültür merkezi, kapalı ve açık spor alanları, açık ve yarı açık gösteri anfileri, Türk, İtalyan ve Çin lokantaları, Türk Sokağı ve Tepe hanından oluşan bölüm, Gölet ve bahçeler, üretim seraları, olimpik yüzme havuzu, mini golf sahası ve at harası da vatandaşların ziyaret edebileceği yerler arasında bulunuyor.

  Atatürk Orman Çiftliği de Ankara'nın alternatif mesire alanları arasında yer alıyor. Gazinoları, parkları, piknik yerleri, hayvanat bahçesi, çeşitli ürünleri ve doğası ile Ankaralılar tarafından çok ziyaret edilen bir gezi ve mesire yeri olan çiftliğe, belediye otobüsleri, dolmuş ve banliyö treni ile ulaşılabiliyor. 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Ankara Altınpark Ankaralıların hafta sonları ve tatil günlerinde en çok uğradıkları yerlerden bir tanesidir. Altınparkta uluslar arası fuar merkezi, bilim merkezi, kültür merkezi, kapalı ve açık spor salonları bulunmaktadır.
+ Yorum Gönder


ankara altınpark hakkında bilgi,  atatürk orman çiftliği hakkında kısa bilgi,  altınpark hakkında kısa bilgi,  atatürk orman çiftliği ile ilgili kısa bilgi