+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Rüya Tabirleri ve Genel Rüya Tabirleri Forumunda Rüyada Cin öldürmek Ne Anlama Gelir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Rüyada Cin öldürmek Ne Anlama Gelir
  rüyada cin öldürmek ne anlama gelmektedir 2. FERAY
  Devamlı Üye

  Rüyada Cin Öldürmek Hakkında Bilgi

  Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir.
  Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
  Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
  Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
  Rüyanızda ana nesne olarak Cin çarpması görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

  ALINTI

 3. Ziyaretçi
  rüyamda 3 kişiyiz sarışın bir kız var birden yer sallanıyor ne oldu diye soruyorum teleşla birden yanımdaki kız cin sesi çıkarıyor bende elimi tasın içindeki suya sokuyorum elimi suya sokunca kız birdrn ağzıma kadar gelip toğaf bir şekilde ses çıkarıp bağırıp bana saldırıyor bende kız bana bagırırken korkarak uyanıyorum
 4. Ziyaretçi
  Bos bir evde birden fazla cinle kavga ediyorum öldürüyorum her katta varlar ve en son ben galip geldim

 5. Ziyaretçi
  Ya ben rüyamda cüce cinleri bıçakla öldürüyorum son bi tanesine aokuyorum bıçağı ölmüyo tipsiz tipsiz yanımda geziyodu iğrenç bi varlık

 6. Ziyaretçi
  Ruyda cinler beni olduruyordu acaba ne anlama geliyor

 7. Fatma
  Administrator
  Ruyda cinler beni olduruyordu acaba ne anlama geliyor
  Rüyada cin saldırısına uğramak, getirili iş gerçekleştireceğine, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, arzu edilen kuvvete, istenilen bir ilişkiye, sevdikleriyle gülmeye, servete, sağlıklı bir ömre, güvenli yaşamaya, sıcakkanlı yaşlı yabancıya, düşkünlükten sıyrılmaya, cömert aile ferdine yorulur. Başka görüşlere göre de düşmanından emin olmaya, zora düşmeye, sıkıntılı yaşantıya, huzurunun bozulacağına, kötülük görmeye yorulur. Kimi zaman da ulemalar şöyle derler: Görülen rüya yenilgiden sonra kavuştuğu zafere, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu daha iyi bir hayata, cefa çekerek hayalini kurduğu rahata, mağlubiyetten sonra umduğu feraha yorulur.

 8. Ziyaretçi
  Rüyamda arka arkaya üç cin görüyorum. Onlar bir bir qelim kapının arkasında saklanıyorlar. Ben se onları sarayla ordan cıkarıp kulaklarına ezan okuyarak öldürüyorum. Cinlerin ikici erkek biri kadın dı. Rıca ediyorum, bu rüyanın ne anlamına geldiyini bana söyleyin.

 9. Ziyaretçi
  Rüyamda evimizin içinde havada uçuşan sineğe benzeyen belirsiz karaltılar dolaşıyordu. Ama onların cin olduğunu biliyorduk. Hiç korkmadan yanlarına gidip dualar okuyordum. Sonrs mutfakta olan bir taneyi sivrisinek öldürür gibi ellerimle öldürdüm. Ellerime siyah bir sıvı bulaştı. Yorumlarsanız sevinirim.

 10. Ziyaretçi
  Rüyamda cin bebek gördüm. Yanımda amcam ve karısı vardı. Bebekten korktuğum için kuran-ı kerim ile kafasını ezmeye çalışıyordum. Kafasını ezdim ama eski haline geri geldi. Sonra boğazını sıktım. Öldüğünü düşündüm. Amcam eline bi çuval aldı ve bebeği içine koydu. Bende öldüğünden emin olmak için çuvalın dışından beri kafasını bedeninden ayırmaya çalışıyordum ve tam o sırada uyandım. Bu rüya bilinçli rüyaydı. Rüyamda ne yaptıysam hepsini isteyerek yaptım çünkü bebekten çok korkmuştum.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu


rüyada cin öldürmek,  ruyada cin oldurmek,  rüyada cin öldürmek ne anlama gelir,  rüyada cin öldürdüğünü görmek,  rüyada cini öldürmek,  rüyada cin öldürmeye çalışmak