+ Yorum Gönder
Rüya Tabirleri ve Genel Rüya Tabirleri Forumunda Rüyada Saç tarayıcısı görmenin tabiri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Rüyada Saç tarayıcısı görmenin tabiri
  Rüyada Saç tarayıcısı görmenin tabiri
  Rüyada saç tarayan adami görmek, insanlarin üzüntü ve kederlerini gideren bir kimseye delalet eder. Kadinlarin saçlarini tarayan ve gelinin yüzünü bezeten kadini görmek, Örtülü bir kadina delalet eder. Rüyada kadinlarin saçlarim tarayan kisiye yaklastigini gören kimsenin, halkin yaninda kadir ve hürmeti artar. Gelinlerin yüzünü yazan kadinin rüyada bekar bir kimsenin yanma girmesi evlenmeye delalet eder. Eger saç tarayan kadin güzelse, bekar kimsenin akibetinin hayirli olmasina delalet eder. Saç tarayici kadini görmek, malli bir kadina delalet eder. Saç tarayan kadin itriyatciya, hamama ve taraga delalet eder. Bundan dolayi saç tarayan hadim kaybettigini gören kimse. Itriyatçiyi veya taragi kaybeder. Yahut hamami terkedip çikar Saç tarayan kadin, insanin annesidir.
  - Rüyada Saç tarayıcısı görmek , Rüyada Saç tarayıcısı Anlamı , Saç tarayıcısı Yorumu , Saç tarayıcısı Rüya Tabiri , Saç tarayıcısı Manası, Saç tarayıcısı Ne demektir İslami Dini Rüya Tabirleri Ruya Tabirleri dini rüya tabiri islami rüyalar tabirname
 2. Esma Şeker
  Görevli Bayan

  Rüyada saç tarayıcısı görmek bir kimsenin üzüntüden ve kederden kurtulacağına işarettir. Rüyada kadın saçlarını tarayan kişiye yaklaştığını gören bir kimse halkın yanında saygı ve sevgisinin artacağı anlamına gelmektedir.
+ Yorum Gönder