+ Yorum Gönder
Eğlence ve Muhabbet ve Forumda Başlığı Olmayan Konular Forumunda Erkeklerin Hoşlandığı iltifatlar, Erkeklerin Hoşlandığı giyim tarzı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Erkeklerin Hoşlandığı iltifatlar, Erkeklerin Hoşlandığı giyim tarzı
  ERKEKLERİN HOŞLANDIKLARI ŞEYLER HAKKINDA BİLGİ

  Sevgilinizin aklını başından almak, düşündüğünüz kadar zor değil. Yapmanız gereken tek şey, sizden ne istediklerini bilmek…
  Erkekler seks yapabildikleri her anı sonuna kadar değerlendirmek ister ama rutine beklenmedik bir hareket getirdiğinizde akılları başlarından gider. Üstelik bunun için çok da çılgın şeyler yapmanıza gerek yok. İstediğiniz sonuca ulaşmak için aşağıdaki kurnaz önerilerimizden birini mutlaka deneyin.

  Rahatlamadan önce canlanın

  Ofiste geçen uzun bir günden veya sporda geçirdiğiniz yorucu saatlerden sonra tek isteğiniz eve gidip duş yapmak değil midir? Deneyimlerimizden biliyoruz ki, bu 15 dakika ile sonsuzluk arasında değişebilir. Teninizin duştan sonraki kokusu sevgilinizin hoşuna gitse de, üzerinize atlamak için zaman kaybetmek İstemez.

  27 yaşındaki Taygun “Bir hafta sonu kız arkadaşımla gün boyunca bisiklete binmiştik. Eve geldiğimizde bitmiş bir haldeydik, hemen duşa gireceğini düşünürken beni yatak odasına sürükledi. Kesinlikle süperdi” diye anlatıyor.

  Onun ateşli alarmı olun
  Her erkek, bir kadın tarafından heyecanlı bir şekilde uyandırılmak ister. Bunun, sadece yaramazlık tarafı değil, yararlı tarafı onların ilgisini çeker. Zaten tetikte bekliyorlardır ama yine de bir sürprizin hiç de fena olmayacağını düşünürler. Cahit kendi deneyimini şöyle anlatıyor: “Kız arkadaşımın şimdiye kadar yaptığı en harika şey, bir pazar sabahı aşağılara doğru harekete geçmesiydi. Yarı yarıya uyanık olduğumdan başta olayın gerçek olup olmadığını kavrayamadım. Ama sonra, rüyalarımdan bile daha güzel bir deneyim yaşadığımı fark ettim.”

  Elbiselerinizin hepsini çıkarmayın

  Erkeklere göre çıplaklık harika bir şey. Ama bazen seks esnasında üstünüzdeki bir parçayı çıkarmamak, onunla sevişmek için bir saniye bile bekleyemediğinizi gösterir. 27 yaşındaki gunceldir.com Ali “Kız arkadaşım genelde beklenmedik sevişmelerden hoşlanır.
  O yüzden üstünden bazı şeyleri çıkarmadığı olur ve buna bayılırım” diye anlatıyor.

  Işıkları söndürmeyin

  Erkeklerin sevişme esnasında neden ışıkların açık olduğundan hoşlandığını Ercan’dan dinleyin: “Tutucu olduğunu düşündüğüm bir kız ışıkları söndürmememi söylemişti. Vücudunu net bir şekilde görmek çok hoşuma gitmişti. Ne yapacak diye meraklanmıştım” diyor. Kadınların çoğu sevişme sırasında vücutlarını göstermekten hoşlanmaz. Erkekler bunun aksi bir durumla karşılaştıklarında çok şaşırırlar. Bu ayrıca kendi çıplaklıklarının da sizin hoşunuza gittiğini düşünmelerini sağlar.
 2. DİLAN
  Üye

  Bütün insanlar aynı olmadığı gibi bütün erkekler de aynı şeylerden hoşlandığını söylemek mümkün değildir. Fakat genel itibari ile bazı konularda hoşlandıkları şeyler aynın olabiliyor.
+ Yorum Gönder


erkeklerin hoşlandığı giyim tarzı,  erkekler nasıl giyimden hoşlanır,  erkekler hangi giyim tarzından hoşlanır,  erkeğin giyimine iltifatlar,  27yasindaki bir bayanin giyim tarzi