+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Forumacil Misafir Soruları Forumunda mecitözü sağlık meslek lisesi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  mecitözü sağlık meslek lisesi
  bu konudan başka birşey demiyorum çok teşekkür ederim 2. Mine
  Devamlı Üye

  mecitözü sağlık meslek lisesi

  konuyla ilgili bulunan bilgiler


  Mecitözü Meslek Lisesi öğrencileri staj için Belçika'da..

  Leonardo Da Vinci meslek eğitim projesi kapamında Mecitözü Çorum ili Mecitözü Şehit Mahmut Daştan Endüstri Meslek Lisesinden 10 öğrenci 26 mayıs tarihinde 1 rehber öğretmen eşliğinde Belçika´ya geldiler..

  Mecitözü meslek Lisesi öğrencileri elektrik tesisat tekniklerinin incelenmesi projesi icin 1 aylık bir süre ile belçika´da daha önce proje kapsamnında belirlenen bir program çerçevesinde staj yapacaklar.

  Bu bağlamda projenin uygulama merkezi olan Anvers´te staj dönemine başlayan öğrencilerimiz aynı zamanda bilgi ve tecrübelerini artıkmak adına Belçika´daki günlük hayatı rehber öğretmenleri eşliğinde gezerek, gözlemleyerek öğrenmeye çalışıyorlar. Öğrencilerimiz bu sayede hem teknik hem kültürel kazanımlar elde etmeye çalışmaktadırlar..

  Proje rehberi öğretmen Mecnun Sönmez ve Belçika´daki rehber öğretmeni B. Aydemir denetiminde yapılan staj programına katılan Yunus Demir, Emrah Bakincak, Emrullah Yurttas, Kasim Turan, Kadir Yenilmez, Tansel Coskun, Rafet Tarhan, Firat Aydin, Omer Tortum, Tayfun Aslan adlı öğrenciler aynı zamanda 10 mayıs tarihinde başlayacak olan Atatürk Kupası etkinliklerine de katılarak burada yaşıtları ile tanışacaklar.
+ Yorum Gönder