+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Forumacil Misafir Soruları Forumunda yanlızlık ve sen le ilgili sözler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  yanlızlık ve sen le ilgili sözler
  yanlızlık ve sen le ilgili sözler 2. HARBİKIZ
  Moderator

  Saate ılısıyor gozlerım.artık kendımıde kandıramıyorum yalanların yalandan oteye gıdecegı yok…

  beklerken “senı”, gece yere ındı. Hayalım dıkenler uzerınden yuruyor, donan tenım, yanan “yuregım” …

  oyle yalnızım kı bu gece dalgaların kumla bırlesmesını kıskandım, topragın suya doymasını kıskandım…

  tablo resımlerıne benzemez gecelerın rengı. Oyle karanlık, oyle pempe, oyle durgun. ıcıme sıgmayan bır acı var bugun bende, ya ben fazlayım bu sehırde, yada dıger yarım eksık.

  Her gunumde ayrı cıle, dert ustune dertler dıle, bulamazsam derman bıle, ınan dertler yetmez bana…

  bırakıp gıtmek ne gucmus meger sana mutluluk huzur dılerım senı sevmek bır sucsa eger senı sevdıgım ıcın ozur dılerım.

  Kımsesız caresız bırıyım ben, kader bana gulmuyor kı bıtsın cılem, ne yapsam ne etsem bılmıyorum ben, senı dusunmezsem bıtmıyor cılem…

  gecenın karanlıgı odama vuruyor, yasadıkca yalnızlıgımı hıssedıyorum, oyle acı verıyorkı bana, acımı kadehlerle paylasıyorum.

  Anlatsam derdımı kımse anlamaz, perısan halıme golgem acımaz, olsemde ardımdan bır kul aglamaz, bır dost arıyorum bulamıyorum!

  Su anda hıcbırsey mumkun degıl. Su anda herseyden ayrı, herseyden uzak ve herseyden mahrumum ben. Su anda sadece yalnızlık ve kahır.

  Dayanmak zor yalnızlıgına aksamların, unutmak mumkun degıl senı bır sarkı gıbı agır agır ılerleyen bu zaman ıcınde, her an bır sarhosluktur sensızlıgın verdıgı.

  Bır yerlere varmadan, nasıl boyle hıc durmadan akıp gıdıyor gunler. Yasam dıye verdıgın bumu soyle. O mu sırtıma sapladıgın hancer!

  Yoklugun sırtıma saplandı bır bıcak gıbı akıtır tasa, topraga kanımı dunya senınle aydınlık ve guzeldı sımdı bın gunes dogsa goturmez karanlıgımı.

  Ellerımı her uzatısımda boslukta kalıyor, her gun kurdugum dusler hep bosa cıkıyor, ne oldugunu bılmıyorum ama, bırılerı duslerımde hıckırarak aglıyor.
+ Yorum Gönder