+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Evlilik Hazırlıkları Forumunda Kaynana sorunu nedir nasıl anlaşılmalı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Kaynana sorunu nedir nasıl anlaşılmalı


  Kaynana sorunu


  Burada asıl sorun çiftlerin kendi aile düzenlerine sınır çizememiş olmasıdır. Böyle bir sorunu batılı literatürde bulmak çok güçtür. Ancak bizler bu sorundan kaynaklanan soruna her gün tahmin edemeyeceğiniz sıklıkta rastlıyoruz. 2. AYPARE
  Devamlı Üye

  Toplumumuzda genellikle ne zaman Kaynana denilse hemen akla kötü huylu, gelinine karşı kötü olan bir kadın tipi gelir ancak bu her zaman böyle değildir. Kadın doğal olarak kendi doğurduğu ve büyüttüğü oğlunu başka bir kadından kıskandığı için geliniyle çekişir ancak tüm kaynanalar da böyle değildir bu çoğu zaman geline de bağlıdır eğer gelin kaynanasına karşı daha saygılı olursa tabi ki Kaynana da bir süre sonra bunun farkına varır ve gelinine öz kızı gözüyle bakar. Kısaca bu her iki kadına da bağlıdır biri eşini diğeri oğlunu kıskanır.
 3. SuSKuN bELa
  Devamlı Üye
  kaynana denildiğinde kötü huylu aksi bir kadın motifi canlandırır insanlar aslında bu böyle değildir bir kadının bir kadınla anlaşması erkeklere göre daha kolaydır eğer birbirlerine karşı saygılı ve merhametli davranılırsa hiçbir sorun yaşanacağını zannetmiyorum.
+ Yorum Gönder