+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Estetik plastik cerrahi Forumunda Türkiyede Ve Dünyada Ses Estetiği Plastik Cerrahi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mineli
  Devamlı Üye

  Türkiyede Ve Dünyada Ses Estetiği Plastik Cerrahi
  Türkiyede Ve Dünyada Ses Estetiği Plastik Cerrahi

  Ses estetiği operasyonları gelişen teknoloji ile artık mümkün farklı bir sese kavuşabilir hatta ünlü bir ses sanatçısının sesine bile sahip olabilirsiniz.
  Yapılan ses estetiği sayesinde artık sanatçılarda olduğu gibi bir çok kişi içinde koku veren sesini kaybetmek artık geride kaldı. Yapılan estetik operasyonla bir başkasının sesine benzemek ayrıca kaybettiğiniz sesinize tekrar kavuşmak mümkün hale geldi.

  Ayrıca gelişen teknoloji ile birlikte alınan data kayıtları ile bir çok ünlünün
  sesleri koruma altına alınmış bulunmaktadır.

  Ses teli ameliyatı sadece 'ses telindeki hastalığı tedavi etmek' için gerçekleştiriliyor. Ses estetiği ameliyatı ise sesin tonunu ve tınısını değiştirmek için yapılan bir operasyon. Birkaç şekilde yapılıyor: Doku inceltilmesi, tabaka kalınlığının değiştirilmesi, ses tellerinde gerginlik, simetri ve pozisyon değiştirilmesi, akustik çıkışının değiştirilmesi. Ses estetiği ameliyatından sonra bir gece hastanede kalmak gerekiyor ve bir hafta sonra dikişler alınıyor. Ameliyattan sonra hasta hemen konuşabiliyor, ancak bir hafta sonra konuşması tavsiye ediliyor

  Ses beş haftada tamamen oturuyor. Ameliyat süresi türüne göre yarım saat ile iki saat arasında, bedeliyse 3 ile 7 bin YTL arasında değişiyor. Ameliyattan sonra istenirse sesi doğru kullanmak için ses terapileri de uygulanıyor.
 2. Gamze
  Devamlı Üye

  Kendi doğal sesin varken bir başkasının ses tonunu taşımak hiç ilgi çekici değil.Sesine alışmışken gidip ses tonunu değiştirmek ve ona alışmak uzun sürer.sağlık açısından ses tellerimizin rahatsızlığı yoksa gereksiz bir ameliyat.
+ Yorum Gönder


ses estetiği fiyatları,  ses estetiği yaptıranlar,  ses estetiği