+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Estetik plastik cerrahi Forumunda Türkiyede Ve Dünyada Liposakşın Estetiği Fiyatları Plastik Cerrahi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mineli
  Devamlı Üye

  Türkiyede Ve Dünyada Liposakşın Estetiği Fiyatları Plastik Cerrahi
  Türkiyede Ve Dünyada Liposakşın Estetiği Fiyatları Plastik Cerrahi

  Liposuction Estetik Fiyatları 2000 ytl den başlayarak 12000 ytl ye kadar
  çıkmaktadır. Tabiki ek bir tedavi fiyatı artırabilir ve ya düşürebilir


  Liposakşın sonrası bakım uygulamanın sonucu etkilemesi yönünden oldukça önemlidir, bu nedenle estetik doktorunuzun tüm tavsiyelerine uyunuz.
  Liposakşın sonrası bakım konusunda en önemli nokta, ameliyat sonrası bu iş için yapılmış özel korse kullanılmasıdır. Ameliyat bölgesinin iltihaplanmaması için koruyucu antibiyotik ve ağrı kesici kullanılır. Ameliyattan 6 saat sonrasına kadar bulantınız yoksa sıvı gıdalar almanıza izin verilecektir.
  Liposakşın sonrasında 2 hafta sigara içmeyiniz. Sigara yara iyileşmesini bozar, damarları daraltarak dokuların beslenmesini kanlanmasını azaltır.
  Ameliyattan sonraki 10 gün boyunca kanama eğilimini arttırdığı için aspirin ve benzeri ilaçlar, bitkisel ve vitamin tabletleri almayınız.
  Liposakşın sonrası ameliyat bitiminde doktorunuz tarafından giydirilen size uygun bedende korse ile uyanacaksınız. Korse en az 1 ay sürekli giyilecektir.
  Liposakşın uygulamasında yağ çıkarmak için yapılan küçük kesiler eriyen dikişlerle dikilir, bu nedenle dikiş alma protblemi olmaz.
  Liposakşın sonrası özellikle ilk günlerde bol bol sıvı almanızda fayda olacaktır.
  Liposakşın sonrası 5. günde korsenizi çıkarıp duş yapabilirsiniz, duştan sonra korsenizi tekrar giyiniz. Duş aralıklarını 2-3 günde bir olarak ayarlayabilirsiniz.
  Liposakşın sonrası ilk günlerde, kendinizi öncesine göre daha da şiş bulabilirsiniz. Bunun sebebi, ameliyat bölgesinde reaksiyoner olarak vücudun sıvı toplamasıdır. Bu şişlik 1 ay içinde büyük oranda azalacaktır. Şişliğin azalmasıyla liposakşın etkisi yavaş yavaş ortaya çıkacaktır.
  Liposakşın sonrası 2-3 gün istirahat yeterli olacaktır. Liposakşından 1 ay sonra hafif sporlara başlayabilirsiniz. Ağır sporlara ise 2 ay sonra başlanabilir. 2. Ziyaretçi

  Estetik, saç ekimi ..vb.uygun fiyatlarla Türkiyenin önde gelen güvenilir estetik markası kisacasi estetikle ilgili fiyatlar ve hersey için: www.estetikistanbul.de
  burdan girebilirsiniz.Tavsiye ederim arkadaslar.
+ Yorum Gönder


liposakşın fiyatları,  liposakşın fiyat,  liposakşın fiyatı,  liposaksin fiyatlari,  liposakşın fıyatları,  liposakşın estetiği fiyatları