+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Estetik plastik cerrahi Forumunda Türkiyede Meme Büyütme Fiyatları Plastik Cerrahi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mineli
  Devamlı Üye

  Türkiyede Meme Büyütme Fiyatları Plastik Cerrahi
  Türkiyede Meme Büyütme Fiyatları Plastik Cerrahi

  Göğüs büyütme Estetiği Fiyatları 3500 ytl den başlayarak 9000 ytl ye kadar
  çıkmaktadır.fiyatı tekniğe göre fiyatlarda değişme olması normaldir


  Erojenik bir organ olan göğüs, kadınlığı simgelemekle birlikte, kadının fiziki görünümünde de önemli bir yer alır. Her kadın, estetik olarak güzel göğüs sahibi olmayı diler. Fakat göğüslerin çift ya da tek taraflı gelişme kusuru ya da gebeliğin ardından kilo vermeye bağlı olarak, göğüs dokusu hacmini yitirebiliyor ve normalden daha küçük olabilir. Bu gibi durumlarda göğüs büyütmek ve dolgunlaştırmak için yapılan göğüs estetiği ameliyatları ile daha iri, daha dolgun, daha büyük, estetik olarak daha güzel göğüsler elde etmek mümkündür.

  Göğüslerinizin büyütme oranını, beklentilerinizi, mevcut göğüs yapısının durumunu, beden ve göğüs ölçülerinizi dikkate alarak saptıyorum. Dolgunluğu azalmış, gevşemiş, sönmüş ve sonuçta bir miktar sarkmış olan göğüslere, tek başına estetik göğüs büyütme ameliyatı uygulandığında gevşemiş olan meme dokusu, çoğu zaman silikonun üzerinden sarkmaya devam eder. Böyle göğüslerde estetik göğüs büyütme operasyonunu, göğüs dikleştirme operasyonu ile birlikte yapmak daha doğrudur
 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Türkiyede meme büyütme operasyonu meme dokusunda bozulma, sarkma ve memenin vücuda göre uyumsuz duracak kadar küçük olması durumunda yapılmaktadır. Meme büyütme operasyonu yapılırken memenin vücuda uyumlu olmasına dikkat edilmektedir.
+ Yorum Gönder