+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Estetik plastik cerrahi Forumunda Göğüs Büyütme ve Yağ Enjeksiyonları Türkiyede Plastik Cerrahi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mineli
  Devamlı Üye

  Göğüs Büyütme ve Yağ Enjeksiyonları Türkiyede Plastik Cerrahi
  Göğüs Büyütme ve Yağ Enjeksiyonları Türkiyede Plastik Cerrahi

  Yağ Enjeksiyonu ile Meme Büyütme düşünen hastaların bu işlemin halen deney safhasında bir işlem olduğunu ya da işlemin güvenilirliği ve uzun zaman kalıcılığı konusunda güvenilir bir kanıt olmadığını bilmeleri gerekmektedir. Sonuç olarak Amerikan Estetik Plastik Cerrahi Derneği (ASAPS) ve Amerikan Plastik Cerrahi Derneği (ASPS), bu satırların yazarı ve hasta güvenliğini her şeyin önünde tutan birçok doktor şu an itibari ile işlemin etkinliği ve güvenilirliği konusunda yeterli veri olmaması, olası yararlarının alınacak riskleri mantıklı kılmaması sebebi ile Meme Büyütme amacı ile Memelere Yağ Enjeksiyonu Yöntemini hastalara ( en azından şu an için) kesinlikle önermemektedir.
  Günümüzde gerek silikon içerikli gerekse serum fizyolojik içerikli meme implantlarının meme büyütme isteyen kadınlar için en iyi alternatif oldukları yine aynı kurumlar tarafından açıkça ifade edilmektedir.. 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Teknolojinin gelişmesi ile insanlar artık istedikleri her şeye kavuşma imkanına sahiptirler. bu isteklerden biride kadınların göğüslerini büyütmektir. bu günümüzde rahatlıkla yapılan bir şeydir. estetiklerin yapılması ile belki sizde dikkat etmişsinizdir artık çirkin insan kalmamıştır.
+ Yorum Gönder