+ Yorum Gönder
Türkçe ve Yabancı Diller ve English Forum Forumunda Çizgi Film Kahramanı Roadrunner Özellikleri ingilizce Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mesport
  Moderators

  Çizgi Film Kahramanı Roadrunner Özellikleri ingilizce
  Çizgi Film Kahramanı Roadrunner Özellikleri ingilizce

  Roadrunner hakkında ingilizce bilgi


  Roadrunner is a wild bird living in the desert, so it is a çakaldı belalısı Coyote. They are always behind Coyote in the desert, but would run like crazy.
  Roadrunner, it will appear for a second, "beep beep" horn as he destroys nerve öterek, and then still lose out by adding powder smoke. Coyote traps set up to it, threw rocks in his head, still yakalayamamıştı.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Roadrunner dünyanın en ünlü ve tanıdık çizgi dizi karakterlerinden biridi.r bilindiği gibi bir kuşa benzeyen bu roadrunner çok hızlı koşan ve de çok zeki olan bir karakterdir. bu karakterin en büyük düşmanı da çakaldır . sürekli olaak onu yeme peşindedir ancak her denemesinde başarısız oluyor.
+ Yorum Gönder


road runner özellikleri ingilizce,  batman karakterinin ingilizce tanıtımı,  road runner ın özellikleri,  batman karakterinin özellikleri ingilizce,  road runner ingilizce özellikleri,  road runner ingilizce tanıtımı