+ Yorum Gönder
Masal ve Hikaye ve Eğitici Hikayeler Forumunda Kütüphane Ile Ilgili Hikaye Örneği Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Kütüphane Ile Ilgili Hikaye Örneği
  kütüphane ile ilgili hikaye Örneği kısaca 2. Ebru
  Devamlı Üye

  Kütüphane Ile Ilgili Hikaye Örneği

  KÜTÜPHANE

  Bir gun bir cocuk varmis.O cocuk kitap okumayi cok severmis…bir gun annesi ona -oglum ! Hadi seni kutuphaneye birakayim demis. Çocuk ise; -tamam annecigim! demis. Kutuphaneye gidince her kesin kitap okudugunu gormus.Ve o annesine sarilmis annesi de gitmis.Her kes cocugun etrafina toplanmis.Çocuklar ona kitap okumasini soylemisler.Çocuk -tamam demis. Ve kitap okumus. Artik her gun kutuphaneye gelip kitap okumus. Ve adi kutuphane ve cocuk olmus.

  Gizemli Kütüphane

  Bir gün ben didem ve meltem okulun yanında olan kütüphaneye tiyatro çalışması için gitmiştik.Ben hep kütüphanenin zemin katını merak etmiştim didem orda insan resimleri,kağtlar felen olduğunu söylüyordu ben de gidip baksakmı die düşündüm ve didemlere sordum:

  -olur dediler.
  sonra zemin kata indik.sonra karşımıza 3tane kapı çoıktı bizde en yakınımızda olan kapıyı açtık ama meltem we ben arkada durduk didem açtı kapıyı
  içeri girdik karşımıza 1 tane daha kapı çıktı didem onu da açtı sonra 1 tane demir kapı çıktı didem we ben o kapıyı açmaya çalıştık olmadı.Bir ses duyduk we hemen koştuk 3. kata çıktık.ertesi gün didemle zemin kata indik kapıyı yine açmayı denedik tam oldu dedik ama kilit dön medi yine aynı sesi duyduk we kaçtık didem le dışarı çıktık. Orda kapının önünde durduk didem beni kaldırdı we ben içeri baktım içeride eski koltuklar ters çewrilmiş yaerlerde gazeteler resimler yığılı kağıtlar wardı bir ses geldi kulağımıza bi bakık ki meltem miş çok rahatlamıştık.ordaki kapıyı açamadık.tel tokalar kapıda sıkışıp kaldı sonra bizi çağırdılar we bizde gittik.

+ Yorum Gönder


kutuphane kitapile hikaye