+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Ders Notları Forumunda Termal Otel önerisi olan ? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. denizzdemirr
  Seyirci Üye

  Termal Otel önerisi olan ?
  Arkadaşlar kış aylarında tatil için termal otellerinii çok öneriyolar. Bilginiz varsa yardım alabilir miyim ? Otel ismi, yer, turizm acentası vs 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  ETSTUR’dan 10 termal otel önerisi


  Tatilde sağlık arayanlar için en ideal seçenek olan termal oteller şifalı suları, farklı yöntemleri ve tedavi merkezleriyle birçok hastalığın tedavisi için alternatifler sunuyor.

  Etstur’un seçtiği 10 termal otelden biri mutlaka ilginizi çekecek. Suat Özbek termal tesislerle ilgili şunları aktarıyor;

  "Termal tesisler sundukları alternatif tedavi şekilleri ile her yaş grubuna hitap etmeye başladı son yıllarda… Ancak ağırlıklı olarak 40 yaş üzeri misafirlerin yoğun talep gösterdiğini gözlemliyoruz. Termal tesisler kendilerini sürekli geliştiriyor. Kendi bünyelerinde sağlık merkezleri, fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümlerinde, fizyoterapistler, danışman hekimler, hemşireler ve hasta danışmanlarıyla misafirlerine yol gösteriyorlar. Bu sağlık merkezlerinde üniversite hastaneleri veya özel kurumlarla işbirliklerine gidiyorlar. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve diğer sosyal güvence kurumlarıyla yaptıkları anlaşmalarla misafirlerine çeşitli haklar sağlıyorlar. Buna ek olarak, uzman terapistlerle çamur, bitki, süt banyoları, cilt bakımları, masaj alternatifleri, SPA ve wellness aktiviteleri, değişik kür ve aroma terapiler sunuyorlar."

  Oruçoğlu Thermal Resort: Afyon’da yer alan Oruçoğlu Thermal Resort, konuklarını kendine özgü konukseverliği ile karşılıyor. Termal tatil için birçok farklı imkânın yer aldığı otel, dört mevsim eksiksiz hizmet sunuyor. 1992’den bu yana faaliyette olan Oruçoğlu Thermal Resort’un en büyük avantajı otelin her noktasında misafirlerinin termal sudan yararlanabilmesi. Otelin, sodyum bikarbonat, flörür ve karışık nitelikte termomineral içeren termal suyu kireçlenme, bel ve boyun fıtıkları, deri hastalıkları, ameliyat sonrası tutuklukların ve sertliklerin giderilmesinde kullanılıyor. Misafirler otel bünyesindeki SPA&Wellness Merkezi’nde, masaj, cilt bakımları, zayıflama programları, vücut analizleri ve vücut bakımlarından faydalanabiliyor. Ayrıca Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur mensubu misafirler otelde yer alan Özel Oruçoğlu Fizik Tedavi Rehabilitasyon Dal Merkezi'nde uzman doktor ve fizyoterapistlerin gözetiminde fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerinden de yararlanabiliyorlar.
+ Yorum Gönder