+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Bilgi Arşivi Forumunda Herbalife nedir nasıl kullanılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Herbalife nedir nasıl kullanılır
  Arkadaşlar bana Herbalife'nin hakkında bilgi verebilir misiniz? 2. Leyla
  Devamlı Üye

  Herbalife nedir nasıl kullanılır
  Herbalife nedir nasıl kullanılır hakkında bilgi  herbalife-nedir-nas-l-kullan-l-r1.jpg.

  GENEL BAKIŞ  Herbalife, beslenme ve wellness ürünlerinde büyük bir çeşitlilik sunmaktadır. Herbalife aşağı kilo kontrol paketi üç temel üründen oluşur. Öğün yerine geçen Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışım , Bitkisel Lif Tablet , Vitamin ve Minarel tabletinden oluşmaktadır. Herbalife aşağı kilo kontrolu programının temelini öğün yerine geçen Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışım oluşturmaktadır. Bu temel ürünlerin yanı sıra kullanıcaların aşağı kontrol hedeflerine yardımcu olmak üzere diğer özel gıda takviyelerinide bu programa ekleyebilirsiniz.
  1.ADIM


  Bir Herbalife danışmanına başvurun, Herbalife doğrudan satış şirketidir. Yalnızca lisanslı bağımsız distribitörler Herbalife Ürünlerini satabilir.
  2.ADIM

  Aşağı kilo kontrol hedefinizi herbalife danışmanı yardımıyla belirleyerek size uygun herbalife aşağı kilo kontrolu programını edinin.
  3.ADIM


  Herbalife ürünlerini kahvaltıda kullanmaya başlayın. İlk önce 2 adet bitkisel lif tablet ile 1 adet vitamin ve minarel tableti iki bardak su ile için. Daha sonra 2 kaşık(26 gr) Herbalife Formül 1′i 250 ml meyve suyu yada yağsız süt ile karıştırarak için böylece kahvaltınızı sağlıklı bir şekilde yapmış olursunuz. Herbalife Formül 1′in birçok çeşidi mevcuttur. Kendi damak tadınıza göre çikolatalı ,vanilyalı, çilekli, kurabiye ve kremalı, tropik meyveli seçebilirsiniz.
  4.ADIM


  Sabah ile öğle yemeği arasında sağlıklı atıştırmalar yapılabilir.(örn:meyve ve çiğ sebzeler). İki öğün arasıda sağlıklı atıştırmalar için Herbalife’da uygun seçenekler vardır.
  Öğle yemeğinden önce 2 adet bitkisel lif tablet ve 1 adet Vitamin ve Mineral tableti 2 bardak su ile aldıktan sonra sağlıklı bir öğün yemek yiyiyoruz. Bu öğün için yağsız salata, sebze yemeği, beyaz et, balık, yağsız kırmızı et seçebiliriz. Bu öğünlerde basit karbonhidratlardan kaçınmalıyız.(Örn:Pilav,Makarna,Tatlılar,Beyaz ekmek yerinede kepek ekmeği max.2 dilim )
  5.ADIM

  Öğle ile akşam yemeği arasında sağlıklı atıştırmalar yapılabilir.(örn:meyve ve çiğ sebzeler). İki öğün arasıda sağlıklı atıştırmalar için Herbalife’da uygun seçenekler vardır.
  6.ADIM

  Akşamyemeğinde tekrar 2 adet bitkisel lif tablet ve 1 adet vitamin ve mineral tabletini öğünden önce 2 bardak su ile alıyoruz. Daha sonra Herbalife Formül 1 Besleyici Shake karışımı gene 250 ml meyve suyu yada yağsız süt ile karıştırarak içiyoruz.

  Not : Akşam yemeğinden sonra kesinlikle atıştırma yapmayınız.
  İPUÇLARI VE UYARILAR:


  · Bu uyguladığımız beslenmenin yanında fiziksel aktivitemizide arttırarak daha hızlı sonuç alaniliriz.
  · Ürünler su ile aktive oldukları için günde 2 lt su içmek sonucu daha kısa sürede almamızı sağlayacaktır.
+ Yorum Gönder


herbalife nedir